niedziela, 21 października 2012

Odmowa oceny http://z-otchlani-umyslu.blogspot.com/

Po raz kolejny piszę odmowę oceny tego bloga. Znowu zakładka, w której powinny być linki jest uszkodzona. Co za pech. Oczywiście jak najbardziej możesz zgłosić się po raz trzeci, ale najpierw upewnij się, że z linkami wszystko w porządku.

5 komentarzy:

 1. Szatanie! Mam ochotę walić głową w biurko. Nie wiem co się z tym ustrojstwem dzieje, ale jak wypisałaś poprzednią odmowę naprawiłam linki i wszystko działało, a teraz znowu zakładka nie istnieje.
  Zależy mi na tej ocenie i zrobię linki od nowa, jak teraz nie zadziała, to już nie będę cię męczyć, obiecuję. No nic, kolejny raz bardzo przepraszam za utrudnienia i mam nadzieję, że następnym razem nie wystawisz już odmowy.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia w pisaniu ocen!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz prawdziwego pecha. Napisałam już całe pierwsze wrażenie i jestem w połowie szaty graficznej, więc mam nadzieję, że wszystko będzie działaś i moja praca nie pójdzie na marne. Oczywiście czekam na ponowne zgłoszenie.
   Powodzenia z linkami ;)

   Usuń
  2. Alleluja! U mnie już wszystko działa i ładnie się wyświetla. Możesz dodać mnie do swojej kolejki. ;) Ach, mam jeszcze taką malutką prośbę, mogłabyś wejść na bloga i zobaczyć czy ta zakładka działa? Byłabym bardzo wdzięczna, bo ja się cieszę, że wszystko dobrze, a nuż coś wyskoczy i znowu linki się nie wyświetlą.
   Miłego dnia!

   Usuń
  3. Tym razem wszystko działa :)
   Już cię dodaje.

   Usuń
  4. Bardzo się cieszę i czekam niecierpliwie na ocenę. ;)

   Usuń